اهمیت آموزش SEO

از آنجا که از اهمیت بهینه سازی موتور جستجو ، تعداد زیادی از شرکتهای آنلاین برای بهینه سازی وب سایت شما با پرداخت هزینه وجود دارند. اگرچه برخی از آنها در این صورت صادق هستند ، اما مجموعه ای از آنها از تکنیک های سوال برانگیز استفاده می کنند ، در حالی که افراد دیگر کاملاً پاره پاره هستند. دانستن اینکه هنگام جستجوی استخدام یک شرکت Seo به دنبال چه چیزی باشید ، ضروری است.

اطمینان حاصل کنید که جملات منطقی هستند ، خوب؟ از آنجا که اگرچه مشخص نیست که گرامر بد از گرامر خوب نمی داند ، بازدیدکنندگان سایت شما احتمالاً می دانند. و بیشتر آنها ، مسافرانی که با وب سایت شما تماس می گیرند و در اطراف آن کلمات کلیدی Seo هستند ، دستور زبان بد را در نظر نمی گیرند. هر وقت آنها را برگردانید ، برای پایین آوردن آنها با آنها سر و کار دارید!

بستگی به یک بیان دارد. ارتباط. می بینید که بهینه سازی موتور جستجو سئو  بیشتر “فریب” موتورهای جستجو برای اطمینان از مرتبط بودن سایت شما است. وقتی خود را آشنا می کنید ، در موتورهای جستجو مختلف می توانید موضوعی را تغییر دهید که در رابطه با داستان های ترسناک سایت هایی که یک روز در رتبه های بالا قرار داشتند و بعد دیگر در روز دیگر رتبه بندی نشده بودند ، می شنوید. روشی که معمولاً از روشهای دستکاری شده برای نمایه سازی استفاده می شود. سایت مناسب به طور معمول یک مربوطه و ارائه می دهد در واقع “انتظار می رود” واقعاً مسدود می شود به احتمال زیاد در رتبه بندی.

من یک وب سایت دارم که از نظر کلید اصلی بسیار خوب رتبه بندی شده است. این درخواستهای ایمیل زیادی از سایتهای کاملاً جدید ایجاد می کند که هنوز نمایه سازی نشده اند و در رتبه بندی بسیار کمتری قرار دارند. آیا این مبادله عادلانه برای کسی است؟ به ندرت. بدتر اینکه ، بیشتر این سایتها هیچ ارتباطی با موضوع موضوعی من ندارند. این 90٪ است که نباید با آن وقت تلف کنید.

هر بخش موفقیت آمیز جستجوگرها دو بخش دارد. کارهای واقعی را در وب سایت خود انجام دهید ، که به عنوان “در صفحه جستجوگرها” شناخته می شود ، عملی که در جاهای دیگر انجام می دهید ، زیرا “سئو خارج از صفحه”. هر دو قسمت این کمپین حیاتی است.

ترفندهای بسیار پیچیده تری برای افزایش بهینه سازی موتور شکار شما وجود دارد. کلمات کلیدی ساده ترین گزینه ای هستند که شما به احتمال زیاد بسیار بیشتر کنترل می کنید. هنگامی که شروع می کنید اما یکی از موارد خاص است که باید انجام دهید مطمئناً در جستجوی انبوه کلمات کلیدی اطلاعات نیستید.

قبل از شروع هرگونه فرآیند بهینه سازی لیست برای سایت خود ، این می تواند عاملی برای شما باشد که بدانید دقیقاً چه کاری را شروع می کنید. سعی کنید تا آنجا که می توانید در مورد هر روشی که معمولاً با هدف شما بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت فرد انجام می شود ، اطلاعات کسب کنید. که سایت شما و به طور کلی باعث می شود همه چیز مربوط به وب سایت است. بعد از اینکه عملکرد شغلی شخصی شما به این بستگی دارد.